MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Ekibi, 2023-2024 dönemi öncesinde transfer atılımını sürdürüyor. Yeşil-beyazlı grup, dış transferde bir isimle daha kontrat imzaladı.
Alt yaş kategorilerinde Ulusal Grup forması da giyen ve Darüşşafaka altyapısından yetişen Sinan Sağlam ile 1 yıllık kontrat yapıldı.
Sağlam, daha evvel Semt77 Yalova Spor, Petkim Spor, Afyon Belediye Spor, Galatasaray NEF formaları terletmiş ve geride kalan dönemde Basketbol Muhteşem Ligi’nde AYOS Konyaspor forması giymişti.