Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. Pop Star Inna’dan harika konser

Pop Star Inna’dan harika konser

ateshaber ateshaber -
29 0

İZMİR (İGFA) – İzmir’in Bergama Cumhuriyet Meydanı’nda süper bir konser verdi. Sanatçı Inna’ya konser sonunda Parşömen’den yapılan plaket veren Lider Hakan Koştu, süper konser için teşekkür etti.

ULUSLARARASI BERGAMA KERMES ŞENLİĞİ BU YIL BİRİNCİ SEFER YABANCI BİR POP STAR AĞIRLADI

10 bin kişinin iştiraki ile Cumhuriyet Meydanı en kalabalık konserlerinden birisine konut sahipliği yaptı. Kadim kent Bergama’nın bir çok noktası ise gün boyunca çeşitli etkinlikler, çocuklar için tiyatro şovları, yerli yabancı halk oyunları şovlarına konut sahipliği yaptı. Kermes şenliğinde bu yıl bir birinci daha yaşandı. Bergama, Yabancı Pop Star Inna’yı ağırladı. Uzaklıkları aşan enerjik müzikleri ile Inna, hayranlarını coşturdu.

ŞANLI AL BAYRAĞIMIZ İLE SAHNEYE ÇIKTI

Türkçe performansı ile hayranlarına sürpriz yapmayı ihmal etmeyen Inna, ulu Türk Bayrağımız ile sahneye çıkıp, “Seni Seviyorum Türkiye, Seni Seviyorum Bergama” diye slogan atınca, sevenlerinden büyük alkış aldı. Inna, müziklerini hayranları ile birlikte söyledi.

BİLSEM KONSERİ AĞIR İŞTİRAKLE GERÇEKLEŞTİ

Kermes Şenliği Cumhuriyet Meydanı’nda Inna’yı ağırlarken, aktifliklerin ikinci bir adresi Kültür Merkezi oldu. Bilim Sanat Merkezi (BİLSEM) öğrencileri konseri Şef Atasoy Dönmez idaresinde Bergama Kültür Merkezi’nde vatandaşların ağır iştirakiyle gerçekleşti.

ZEYTİNPARK’TA ÇOCUKLAR İÇİN ŞOV

Yeşiliyle Bergama’ya, aktiflikleri ile çocuklara yeni bir soluk getiren Zeytinpark, çocuklar için düzenlenen etkinlikler ile doldu taştı. 87. Memleketler arası Bergama Kermes Şenliği kapsamında düzenlenen “Konser Adam” etkinliğinde çocuklar gönüllerince eğlendiler.

SPORTİF ETKİNLİKLER 3X3 SOKAK BASKETBOLU FİNALİ GERÇEKLEŞTİ

Streetball Turnuvası (3×3 Sokak Basketbolu) 2. Gün Final ve Ödül Merasimi, atletlerin ve vatandaşların iştirakiyle Erdal Başkan Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Kazanan sportmenler, madalyalarını Belediye Lideri Hakan Koştu’nun elinden aldı. Lider Koştu, turnuvada uğraş vererek ter döken tüm atletleri tebrik etti.

BAŞKAN KOŞTU’DAN YERLİ-YABANCI HALK OYUNLARI GRUPLARINA TEŞEKKÜR

87. Milletlerarası Bergama Kermes Festivali’nin ilgi ile izlenen Yerli ve Yabancı Halk Oyunları Grupları, her gösterisinde vatandaşlardan büyük alkış almaya devam ediyor. Belediye Lideri Hakan Koştu, takımları şovları ve kermes şenliğine kattıkları renk için başka ayrı kutladı. Teşekkür etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir