Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. Ödüllü HOSPICE’ye yakın takip

Ödüllü HOSPICE’ye yakın takip

ateshaber ateshaber -
27 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç idaresindeki Büyükşehir Belediyesi’nin sıhhat yatırımları içerisinde değerli bir yer tutan ve tıp alanındaki bilim insanları tarafından beğeni ile karşılanarak İstanbul Üniversitesi DoktorClub Awards 2022 Türkiye’nin Sıhhat Ödülleri’nde ‘Yılın Yenilikçi Uygulaması’ kategorisinde birincilik mükafatı alan Hospice projesinde çalışmalar tüm süratiyle sürerken, Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç gerçekleşen çalışmaları yerinde denetledi.

Başkan Büyükkılıç’a teknik seyahat esnasında Genel Sekreter Yardımcısı Ali Hasdal ile Etüt ve Projeler Daire Lideri Ahmet Gurur Bahçecioğlu eşlik etti.

Yüklenici firmadan son durum hakkında bilgiler alan Büyükkılıç, kanser hastaları ile yakınları için özel değer taşıyan Kanser Hastalarına Tedavi Sonrası Bakım Merkezi’nde devam eden çalışmaları inceledi.

Projede çalışmaların süratli bir halde devam ettiğini söz eden Lider Büyükkılıç, “Büyükşehir Belediyesi olarak dua alacağımız projelerimizden bir tanesi olan Kanser Hastalarına Tedavi Sonrası Bakım Merkezi’nde incelemelerde bulunduk. Terminal devir kanser hastalarımızın hayat kalitelerini arttırmak için halkımızın hizmetine sunacağımız bu projede son düzenlemeleri yapıyoruz. Hayırsever iş birliğiyle kısa müddette hizmete açacağımız projemiz kentimize güzel olsun” sözlerinde bulundu.

ÖDÜL ALAN TEK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PROJESİ

Kayseri’yi sıhhat turizminin gözdesi haline getirmeye yönelik yatırımları ile dua alan ödüllü projeler ortaya koyan Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, projelerin yürütülmesinde ve tamamlanmasında da çaba gösteriyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Hospice projesi, geride kalan süreçte, İstanbul Üniversitesi DoktorClub Awards 2022 Türkiye’nin, 85 bin doktordan oluşan büyük heyet heyeti tarafından bedellendirilen ve 17 kategoride 73 projenin finale kaldığı müsabakada, 73 finalist ortasında yalnızca mahallî idare olan tek Büyükşehir Belediyesi projesi olmuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir