Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Nevşehir Belediyesi atletlerine Savran’dan tebrik

Nevşehir Belediyesi atletlerine Savran’dan tebrik

ateshaber ateshaber -
22 0

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Nevşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, Halter, Güreş, Spor Tırmanış ve Wushu-Kungfu branşlarında spor hayatlarını Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesindeki Gençlik ve Spor Kulübü çatısı altında sürdüren katıldıkları bölgesel ve ulusal şampiyonalarda dereceler elde eden atletleri ve antrenörlerini kabul etti.

Başkan Yardımcısı Furkan Feralan ve Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü İlyas Acar’ın da katıldığı ziyarette bir müddet sportmenler ve antrenörleri ile sohbet eden Savran, elde ettikleri başarılı derecelerden ötürü kendilerini tebrik etti.

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü çatısı altında Voleybol, Spor Tırmanışı, Wushu, Futbol, Engelli Atletizm, Güreş, Masa Tenisi, Klasik Okçuluk, Halter, Atletizm, Sutopu, Yüzme ve Boks branşlarında 400’ü aşkın gencin spor hayatlarını sürdürdüklerini vurgulayan Savran, her geçen gün artan lisanslı atlet sayısı ile Nevşehir’i turnuvalarda muvaffakiyetle temsil ettiklerini söyledi.

Nevşehir Belediyesi olarak amatör spor branşlarına yönelik dayanaklarının bundan sonraki süreçte de devam edeceğini vurgulayan Savran, “Kulübümüzdeki birçok atletimiz son periyotta değerli başarılara imza attılar. Birçoğu ulusal ekip forması altında hem kentimizi hem de ülkemizi muvaffakiyetle temsil etti. Hepsiyle gurur duyuyoruz. Ben onları yürekten alkışlıyorum. Nevşehir Belediyesi olarak spora ve atlete katkı vermeyi sürdüreceğiz. Bu süreçte böylesine başarılı atletlerimizin yetişmesine katkı sağlayan kulüp yöneticilerimizi, antrenörlerimizi ve atletlerimizin ailelerini de tebrik ediyorum” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir