Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Mustafa Dündar Reyhan esnafıyla buluştu

Mustafa Dündar Reyhan esnafıyla buluştu

ateshaber ateshaber -
22 0

BURSA (İGFA) -Her fırsatta ilçenin 136 mahallesinde vatandaşlarla buluşan Lider Dündar, son olarak Reyhan pazarcı esnafı ile birlikte kahvaltı yaptı. Reyhan Mahallesi Bayraklı İş Hanı’nda gerçekleşen buluşmada pazarcı esnafı Lider Dündar’ı büyük coşkuyla karşıladı. Sevinçli geçen buluşmada Lider Dündar, büyük bir sürprizle karşılaştı. Birebir handa 15 yıl evvel liderle çektirdiği fotoğrafı gösteren Tuzpazarı Mahalle Muhtarı Ferruh Sevimgil, yıllar sonra birebir pozu verince anılar tazelendi.

Reyhan pazarcı esnafı Lider Dündar’ın yaptığı ziyaretten büyük memnunluk duydu. Kendilerine her vakit dayanak olduğu için Lider Dündar’a teşekkür eden esnaf, sohbet ederken istek ve tekliflerini de liderle paylaştı. Kahvaltının akabinde pazarda gezen Dündar, esnaf ve vatandaşlar ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Güzel davetleri için Reyhan pazarcı esnafına teşekkür eden Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar, “Biz Osmangazi ilçemizde daima ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Daima vatandaşlarımız ve esnafımızın yanındayız. Çarşı bizim ekonomimizin can damarı. Tarihi çarşılarımızı tekrar cazibe haline getirmek için birçok çalışma yapıyoruz. Esnafımızın talep ve gereksinimlerine nazaran çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Reyhan pazarcı esnafımız da bizi çok hoş ağırladı. Tuzpazarı Muhtarımız Ferruh Sevimgil’in 15 yıl evvel yeniden burada çektirdiğimiz fotoğrafı göstermesiyle hatırlarımız tekrar canlandı. Yıllardır daima birlikte hoş bir gönül birliğimiz var. Birliğimiz daim olsun.” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir