Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Muratpaşa’nın mavi bayraklı plajları bayramın birinci günü kapalı

Muratpaşa’nın mavi bayraklı plajları bayramın birinci günü kapalı

ateshaber ateshaber -
27 0

ANTALYA (İGFA) – Muratpaşa Belediyesi, kent sakinlerinin memnun ve huzurlu bir bayram geçirmesi için hazırlarını tamamladı. Belediyenin falezlerin denizle buluştuğu noktada bulunan mavi bayraklı falez plajlarıyla birlikte Ziya Gökalp ve Erdal İnönü kent parklarındaki Deniz Yüzü ve Dağ Yakası kafeleri, Kurban Bayramı’nın birinci günü kapalı olacak.

Bayramın ikinci günü tekrar kapılarını açacak tesisler tatil mühletince konuklarını ağırlayacak.

Mavi bayrak dalgalanan Erenkuş, Erdal İnönü Kent Parkı, İnciraltı, Taşınabilir ve Konserve Koyu falez plajları, saat 06.30’da açılacak. Saat 08.30’dan itibaren şezlong, şemsiye ve büfe hizmetinin de başlayacağı plajlar saat 20.00’ye kadar açık olacak.

Falez plajlarının yanı sıra tekrar Muratpaşa Belediyesi’nin Erdal İnönü Kent Parkı içindeki Dağ Yakası ve Antalya’nın Akdeniz’e uzandığı en uç nokta Bababurnu’nda bulunan Ziya Gökalp Kent Parkı içindeki Deniz Yüzü Kafeleri de, ikinci bayram günü açılacak.

Kafeler 08.30-24.00 saatleri ortasında çalışacak. Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı’nın falez kıyı bandında yer alan Manisiz Kafe de birinci bayram günü kapalı olacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir