Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Memduh Büyükkılıç’tan Ali Dağı’na yakın takip

Memduh Büyükkılıç’tan Ali Dağı’na yakın takip

ateshaber ateshaber -
25 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kent merkezi ve ilçelerde yeşil alanlar ile mesire alanlarına yenilerini ekleyen Kayseri Büyükşehir Belediyesi, kullanımda olan mesire alanlarında da düzgünleştirme çalışmaları yürütüyor.

Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, bu kapsamda, vatandaşların uğrak noktası olan Talas ilçesinde bulunan Ali Dağı Mesire Alanı’nda Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen ve değerli bir basamak kaydedilen tadilat ve etraf düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.

Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç’a incelemeleri esnasında Talas Belediye Lideri Mustafa Yalçın, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Hasdal, Fen İşleri Daire Lideri Yasin Harmancı ve yüklenici firma yetkilileri eşlik etti.

Mesire alanındaki incelemelerin akabinde değerlendirmelerde bulunan Lider Büyükkılıç, Kayseri’nin daha konforlu yeşil alanlara kavuşması için uğraş gösterdiklerini belirterek, “Hemşehrilerimizin mesire alanlarımızı huzurlu bir halde kullanabilmeleri için azami efor gösteriyoruz. Kentimizin yeşil alan oranını ilçelerimiz ve kent merkezimize yaptığımız millet bahçeleri ile süratle arttırırken kullanımda olan mesire alanlarımızın da konforunu arttırmaya yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Yenilenen yüzü ile yakın vakitte hizmete sunacağımız Ali Dağı Mesire Alanı şimdiden hemşehrilerimize güzel uğurlu olsun” diye konuştu.

Başkan Büyükkılıç, mesire alanında yürütülen çalışmaları yakından inceleyerek son durum hakkında Genel Sekreter Yardımcısı Ali Hasdal ve Fen İşleri Daire Lideri Yasin Harmancı ile yüklenici firma yetkililerinden bilgiler aldı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir