Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Melikgazi’de “Milli Kıymetlerimiz Çanakkale” konferansı

Melikgazi’de “Milli Kıymetlerimiz Çanakkale” konferansı

ateshaber ateshaber -
27 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Yeşilay’ın ve gençlerin Melikgazi için başka bir ehemmiyeti olduğunu söyleyen Kayseri’nin Melikgazi Belediye Lideri Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Ülkemizin geleceği gençlerin elinde. Yeşilay’ın da en kıymetli vazifesi gençlerimizi ziyanlı alışkanlık ve bağımlılıklardan korumak. Bizde belediye olarak elimizden geldiğince takviye vereceğiz. Çanakkale ulusal birlik ruhunun tecelli ettiği bir yer. Çanakkale’nin bize sağladığı manevi ruh, vatan ismine verilen bu uğraş bizim bugün de geleceğimizin inşasında rehber ve başkan olacak en kıymetli asıllar olacak. Bu kapsamda Çanakkale şehitlerimizi ve vatanları uğruna hayatlarını feda eden bütün şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnetle anıyorum. Ahmet Nedim Kilci Hocamıza da kalbimizi yumuşatan bu hoş konferans için teşekkür ederim.” dedi.

Yeşilay Kayseri Şube Lideri Mehmet Çifçi’de, “Yıl boyunca bağımlılıkla çaba kapsamında yaptığımız etkinliklerle genç kardeşlerimizle bir ortaya geliyoruz. Bireylerimizin gelecek kuşaklara gururla taşıyacağı ulusal kıymetlerimize her şeyden çok sahip çıkacaklarını dilek ediyoruz. Bu konferansın çok yararlı olacağını inanıyorum. Takviyelerini bizden esirgemeyen Sayın Valimiz Gökmen Çiçek Beyefendiye ve tertipte işbirliği yaptığımız Mustafa Palancıoğlu Liderimize çok teşekkür ederim.” diye konuştu.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, “Tam da Yeşilay’ın ruhuna uygun bir konferans oldu. O vakit gençleri öldürmek için cephedeydi artık alçaklar yavrularımızı zehirlemek için uyuşturucu ile çaba ediyorlar. Emniyetimiz bu mevzuda çok düzgün çalışıyor ancak. Lakin bu savaşta en değerli cephemiz Yeşilay. Yeşilay Liderimize ve grubuna gençlerimiz üzerindeki emekleri için teşekkür ederim.” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir