Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. Maysan Mando’ya İstanbul Fuarı’nda tam not

Maysan Mando’ya İstanbul Fuarı’nda tam not

ateshaber ateshaber -
27 0

İSTANBUL (İGFA) – Türkiye’nin birinci ve en büyük amortisör üreticisi Maysan Mando, otomotiv dalının dünyadaki en büyük tertiplerinde muvaffakiyetle uzunluk göstermeye devam ediyor.

Sektörde yeniliklerin ve değişimin öncüsü olan Maysan Mando, otomotiv tedarik sanayisinin tek çatı altında bir ortaya geldiği en kıymetli fuarlardan biri olan Automechanika İstanbul Fuarı’nda, Ar-Ge çalışmaları ile geliştirdiği sürdürülebilir teknolojileriyle ses getirdi.

Güney Kore merkezli Mando Corporation ve Çukurova Holding iştirakinde faaliyetlerini sürdüren Maysan Mando, fuarda salon 8, 165 no’lu standında ziyaretçilerini ağırlarken, fuar mühletince ileri teknolojiyle geliştirdiği yenilikçi ve inovatif eserlerini gururla sergiledi.

Sektörün adeta kalbinin attığı buluşmada Maysan Mando, mevcut müşterileri ve bayileriyle de bir ortaya gelirken, çok sayıda yeni iş kontağına da imza atmayı başardı.

Geleceğin teknolojilerine odaklanıyor

Automechanika İstanbul Fuarı’nın kendileri ismine son derece verimli geçtiğini aktaran Maysan Mando Satış ve İş Geliştirme Müdürü Vecibe Kaplan Arslan, fuar müddetince Maysan Mando’ya ağır ilgi gösteren tüm ziyaretçilere teşekkürlerini iletti.

Fuar boyunca hem mevcut müşterileri hem de potansiyel müşterileri ile verimli görüşmelere imza attıklarını aktaran Arslan, “Automechanika İstanbul Fuarı, bölüm açısından son derece değerli bir tertip. Biz de uzun bir müddettir bu fuara titizlikle hazırlandık. Yüz yüze bağlantının fark yarattığının şuurundayız. Şirket olarak, HL Mando’nun tüm dünyadaki güçlü yapısının da tesiriyle, globaldeki büyüme ve gelişme seyahatimiz güçlenerek devam ediyor. Bilhassa sürdürülebilir teknolojilere odaklanmış durumdayız. BM Global Unsurlar Kontratı imzacısı bir şirket olarak, sürdürülebilir büyüme stratejimiz doğrultusunda tüm süreçlerimizi gelecek odaklı şekillendiriyor, bu manada karbon ayak izimizi de küçültmeye odaklanıyoruz. Şirketimize aldığımız işlerle 3 yılda 3 katı büyümeyi garanti altına aldık, buna uygun olarak yatırımlarımız da süratle devam ediyor. Uzun vadede şirketimizde ihracat oranını ve odağını artırmayı hedefliyoruz. 2023 yılı bu noktada stratejik amaçlarımız ve planlamalarımız doğrultusunda muvaffakiyetle ilerliyor” dedi.

Dijital dönüşüm seyahati sürüyor

“Şirket olarak mevcut eser çeşitliliğimizi farklı ve yenilikçi opsiyonlarla geliştirmek için çalışmalarımız da tüm süratiyle sürüyor” diyen Arslan, “Son devirde, eser geliştirme süratimizi büyüme odağımızla birlikte arttırdık, ileri teknoloji geliştirmeye öncülük edip, yeni inovasyon stratejileriyle global pazarlardaki pozisyonumuzu daha da güçlendirme odaklı faaliyetler yürütüyoruz. Otomotiv bölümündeki yeni trendlere paralel, eserimizin tartısını azaltmaya, sürüş konforunu ve yolcu güvenliğini artırmaya yönelik amortisör sistemleri üzerinde inovatif çalışmalar yürütüyoruz. Ayrıyeten bu periyotta, dijital olgunluk düzeyimizi ‘akıllı şirket’ kademesine yükseltme odağıyla dijital dönüşüm seyahatimiz sürüyor. Yenilikçi teknolojiler geliştirmeye devam ederek, ülkemize ve bölüme daha fazla katkı sağlamayı hedefliyoruz” açıklamalarında bulundu.

Geniş eser gamıyla öne çıkıyor

Öte yandan, dünyanın önde gelen otomotiv devlerinin ülkemizde ve global faaliyetlerinde öncelikli tedarikçilerinden biri pozisyonunda olan Maysan Mando’nun eser gamında; binek ve hafif ticari araçlar, otobüs ve kamyonun yanı sıra, demiryolları ve askeri uygulamalara yönelik geniş bir amortisör yelpazesi bulunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir