Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Mardin Artuklu Belediyesi’nden çalışma seferberliği

Mardin Artuklu Belediyesi’nden çalışma seferberliği

ateshaber ateshaber -
31 0

Şehmus EDİS (MARDİN İGFA)
Mardin’in Artuklu Belediye Lideri Mehmet Tatlıdede başkanlığında Kırsal ve merkez mahallelerde başlatılan çalışma seferberliği sürüyor. Artuklu Belediyesi Gruplarınca kentin dört bir yanında çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğünce Kırsal Yukarıyeniköy, Tilkitepe, Tandır, Düzlük, Yaylacık, Toruntepe, Rahmet, Küçükköy, Haydar, Cevizlik, İstasyon ve Nurköy mahallelerinde parke taşı çalışmaları yapıldı.

Mahallelerde yapılan çalışmaları sık sık şahsen yerinde inceleyerek yürütülen çalışmaları takip eden Lider Tatlıdede, hizmet gitmeyen tek bir mahalle bırakmayacaklarını söyledi.

Başkan Tatlıdede, konuşmasında şu sözleri kullandı:

“Göreve geldiğimiz birinci günden bu yana mesai arkadaşlarımızla birlikte merkez ve kırsal mahallelerimizde çalışma seferberliği içerisinde olduk. Hiçbir ayırım gözetmeksizin tüm mahallelerimize hizmet götürme anlayışı içerisinde olduk. Takımlarımız kentin dört bir yanında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Şuanda kimi mahallelerimizde minik yavrularımız için yeni oyun parkları oluşturulurken, kimi mahallelerimizde de parke taşı çalışmalarımız sürüyor. Son devirde mesai arkadaşlarımızın ağır mesaisi ile 12 mahallemizde parke taşı çalışmaları tamamlandı. Şuan takımlarımız bu mahallelerde işlerini tamamladıktan çabucak sonra öteki mahallelere geçerek oradaki çalışmalarına da süratli bir formda başlayacaklar. Artuklumuzun tüm mahallelerinde yatırımlarımız sürecek.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir