Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Manisa’da evraksız nakliyata geçit yok!

Manisa’da evraksız nakliyata geçit yok!

ateshaber ateshaber -
26 0

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyesi, vilayet genelinde yetki dokümanı olmadan “illegal” olarak servis nakliyatı yapan servis araçlarına kontrolde bulundu.

Bu kapsamda Turgutlu’da, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik polisleri ile birlikte Turgutlu ilçesinde, servis araçlarına yönelik kontrole; Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Memiş, Ulaşım Dairesi Lideri Hüseyin Üstün ve Toplu Taşıma Şube Müdürü Mustafa Duman da katıldı.

Yetki evrakı olmadan korsan nakliyecilik yapan araçlara karşı kontrollerin devam edeceğini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Memiş,” Merkez, Salihli ve Turgutlu trafik zabıta gruplarımızın, trafik polisleri ile yürüttüğü kontrol sabah 6:30’da başlayıp saat 9:00’ kadar devam etti. Yapılan kontrolde 25 adet araca (J) plakasız servis nakliyatı yapmaktan cezai süreç uygulandı. Ayrıyeten trafik polisleri tarafından 6 araca cezai süreç uygulanmış olup 1 araç da trafikten men edildi. Yetki evraksız nakliyata karşı bu uygulamamız öbür ilçelerde de tıpkı formda devam edecektir ”dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir