Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. Köyüm İzmir Vista projesi geliyor

Köyüm İzmir Vista projesi geliyor

ateshaber ateshaber -
41 0

İZMİR (İGFA) – Türkiye’nin yeni jenerasyon arsa markası Arsago, gayrimenkul bölümündeki on yedi yılı aşkın deneyimiyle yenilikçi tahliller sunmaya devam ediyor. Müşterilerine sürdürülebilir bir ömür alanı sunmayı amaçlayan yeni kuşak arsa geliştirme uzmanı, Köyüm İzmir 1.Etap & 2.Etap ve Köyüm İzmir Aura projelerindeki muvaffakiyetinin akabinde İzmir’deki yeni projesi Köyüm İzmir Vista’yı 25 Haziran Pazar günü gerçekleşen lansmanda tabiat severler ve yatırımcılarla buluşturdu. Bergama Kozak Yaylası’nda gerçekleşen lansmanda, iştirakçiler doğal hayatın hoşluklarını çağdaş imkanlarla birleştiren Köyüm İzmir Vista projesini deneyimleme fırsatı yakaladılar.

Son devirde süratle yükselen gayrimenkul fiyatları, arsa yatırımlarına olan ilgiyi her geçen gün artırıyor. Bireyler, yüksek konut maliyetleri ve kalabalık kent hayatının sıkışıklığından kaçarak alternatif yatırım fırsatlarına yöneliyor. Arsa sahibi olmanın sunduğu avantajları göz önünde bulunduran yatırımcılar, gelecekteki potansiyel kıymet artışından çıkar elde etmeyi hedefliyorlar. Mülk edinme maliyetlerinin yükselmesiyle birlikte yatırımcılar için daha cazip hale gelen arsa yatırımları, kısa vadeli getiri beklentisi olan yatırımcıların yanı sıra uzun vadeli yatırımcıların da dikkatini çekiyor.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde eşsiz projelerle faaliyet gösteren Arsago, tabiatla iç içe ve yenilikçi projeleriyle arsa yatırımlarına olan talebi karşılamaya devam ediyor. Bölümün yeni ve dijital oyuncusu Arsago, kamu ve özel kesim yatırımlarının ağırlaştığı ve getiri potansiyeli yüksek olan spesifik bölgelerde yer alan projeleriyle, müşterilerine konut maliyetlerinin daha yüksek olduğu bölgelerde arsa satın alarak maliyetlerini düşürme ve yatırım potansiyeli yakalama fırsatı sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir