Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. Körfez’in yükselen pahası Cemil Sandıkcı

Körfez’in yükselen pahası Cemil Sandıkcı

ateshaber ateshaber -
29 0

BURSA (İGFA) – Yapıtın klibi ise YouTube’da daha şimdiden on binlerce müziksever tarafından beğeni kazanmış durumda. Hayranlarının karşısına yakında yeni projelerle çıkacağının bilgisini paylaşan Sandıkcı, şu tabirleri kullandı: “Basamaklardaki her adımı yavaş yavaş çıkıyoruz ve hayallerime yaklaşmanın, bir adım daha öteye gitmenin gururunu yaşıyorum. ‘Cemil Sandıkcı’ ismini Kocaeli İzmit’te her yere duyurmak kolay olmadı. Seviyorum yaşadığım kenti fakat her çıktığımız sahneyi ağzına kadar doldurmak ne kadar hoş bir his anlatamam. Farklı vilayetlerde konser takvimlerimiz her zamanki üzere devam ediyor ve yavru vatan Kıbrıs sahneleri de gelmeye başladı. Toplumsal medyada instagram üzerinden takip de edebilir dinleyenlerimiz. ‘cemilsandikciofficiall’ hesabını kullanıyorum ve iletilere içtenlikle karşılık veriyorum.”

LAKABI ‘AYAKLI AMFİ’

“Genellikle Anadolu Rock ve Rock stiline daha yakın buluyorum kendimi; tüm stillerde çalıp okuyabiliyorum aslında lakin brutal yapmayı daha çok seviyorum” diyen Sandıkcı, “Aynı vakitte sesimin kuvvetine çok güveniyorum; arkadaşlarım komik bir tabirle ‘ayaklı amfi’ diyorlar bana; yani alıştım artık. İkinci müziğimiz da yolda geliyor. Çalışmaları sürmekte, ‘kabus’ ve şahane ötesi bir akustik sahnelerde.

Şimdiden eşlik edenler, ezberleyenler olmuş ve bu çok güzelimize gidiyor. Hayallerimin peşinden her vakit gitmeye devam edeceğim. Beni dinleyenlere, çıktığım her yeri ağzına kadar dolduran sizlere çok teşekkür ediyorum. Her vakit dediğim üzere, alkışlarınız, tuttuğunuz tempolar hiç kesilmesin. Yeterli ki varsınız; sizleri çok seviyorum” değerlendirmesinde bulundu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir