Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Kocaeli’nin plajları yaza hazır

Kocaeli’nin plajları yaza hazır

ateshaber ateshaber -
29 0

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli halkının ve etraf vilayetlerden gelecek olan tatilcilerin plajlardan en hoş biçimde yararlanması için tüm hazırlıkları tamamladı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Belde A.Ş. tarafından işletilecek halk plajları 17 Haziran Cumartesi günü itibariyle hizmet vermeye başlayacak.

ŞEZLONG VE ŞEMSİYE KİRALAMA ÜCRETLERİ

Dünyanın en hoş plajlarını aratmayan Kocaeli plajlarında şezlong ve şemsiye kiralama fiyatları de yenilendi. Belde A.Ş. tasarrufunda işletilen halk plajlarındaki şezlong ve şemsiye kiralama fiyatları adet başına günlük 25 TL, kadro olarak (1 şemsiye+2 şezlong) kiralığı günlük 50 TL, otopark fiyatı günlük 25 TL, tuvalet fiyatı ise 5 TL olarak belirlendi.

Mavinin her tonunun görüldüğü Kerpe Aile Plajı’nda 1 şemsiye+2 şezlong ekip kiralama fiyatı günlük 100 TL olarak belirlendi.

Tatilin ve kıyıların bir öteki olmazsa olmazı olan çadır ve kamp alanlarının da bulunduğu Kocaeli plajlarında, Kandıra Kovanağzı ve Bağırganlı’daki çadır kiralama yerleri ile Cebeci’deki çadır ve karavan kiralama yerlerinde vatandaşlar kendi getirecekleri çadır ve karavanları ile bu alanlardan günlük 50 TL fiyat karşılığı yararlanabilecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir