Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Kayseri Talas’tan yaralı Elbistan’a bayram armağanı

Kayseri Talas’tan yaralı Elbistan’a bayram armağanı

ateshaber ateshaber -
27 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kurban Bayramı’nda da depremzedeleri unutmayan Kayseri’nin Talas Belediye Lideri Mustafa Yalçın, Kahramanmaraş’ın Elbistan İlçesi’ndeki depremzede çocukların, bayram öncesi yüzünü güldürdü. Oradaki çocuklara bisiklet, forma ve futbol topu ikram eden Lider Yalçın, ailelere de çikolata göndererek bayramlarını tebrik etti.

BAŞKAN YALÇIN BİZLERİ ÇOK MEMNUN ETTİ

Hediyelerden dolayı keyifli olduklarını ve Lider Yalçın’ın bir defa daha yüzlerini güldürdüğünü tabir eden depremzedeler Lider Mustafa Yalçın’a teşekkürlerini iletti.

Duyduğu memnuniyeti lisana getiren Talas Kent sakini Halil İbrahim Kıral, ikramların başta çocuklar olmak üzere kendilerini memnun ettiğini ve yüzlerini güldürdüğünü tabir ederek Lider Yalçın’a teşekkürlerini iletti.

Daha sonra niyetlerini tabir eden Talas Kent sakini Aysel Çağlar, Lider Yalçın’ın zelzelenin çabucak ardından kendilerine başlarını sokacak bir mesken inşa ettiğine ve daima kent sakinleriyle ilgilendiğine değinerek ikramlarında bilhassa çocukları çok memnun ettiğini belirterek teşekkür etti.

ÇOCUKLARDAN LİDER YALÇIN’A: “TEŞEKKÜRLER LİDER AMCA!”

Mutlulukları gözlerinden okunan çocuklarda armağanlardan duydukları memnuniyeti “Teşekkürler Lider Amca” diyerek söz etti.

Bisiklet, forma ve futbol toplarını alan çocuklar Lider Yalçın’ı çok sevdiklerini de kelamlarına ekledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir