Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Kayseri protokolünden jandarmaya 184’ncü yıl tebriği

Kayseri protokolünden jandarmaya 184’ncü yıl tebriği

ateshaber ateshaber -
18 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Büyükşehir Belediye Lideri Memduh Büyükkılıç, vilayet protokolü ile birlikte Jandarma Teşkilatı’nın 184’üncü Kuruluş Yıl Dönümü hasebiyle, Jandarma Komutanlığı’nda düzenlenen Şehit ve Gazi yakınları ile öğlen yemeğinde bir ortaya geldiler.

Başkan Büyükkılıç, tek tek masaları gezerek, şehit aileleri ve gaziler ile sohbet etti, istek ve taleplerini sordu. Büyükkılıç, tarihi şan ve onurla dolu kahraman Jandarma Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, “Jandarma Teşkilatı’nın 184’üncü Kuruluş Yıl Dönümü münasebetiyle Kayseri Valisi Sayın Gökmen Çiçek ile birlikte şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ile bir ortaya geldik. Gece gündüz demeden durmaksızın misyonunun başında olan ve ülkemizin her noktasında fedakârca hizmet veren Jandarma Teşkilatı’mızın her bir mensubuna muvaffakiyetler diler, kuruluş yıl dönümlerini tebrik ederim” diye konuştu.

Başkan Büyükkılıç, aziz şehitlere Allah’tan rahmet dileyerek, “Durmadan yorulmadan 184 yıldır aziz milletimizin hizmetinde olan Jandarma Teşkilatı’mızın 184’üncü Kuruluş Yıl Dönümü’nü yürekten kutluyor, aziz vatanımız uğruna şehit düşen tüm kahramanlarımıza Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı, uzun ömürler diliyorum” tabirlerini kullandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir