Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Kayseri protokolü bayramlaşma merasiminde

Kayseri protokolü bayramlaşma merasiminde

ateshaber ateshaber -
27 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Kurban Bayramı münasebetiyle Kayseri Valiliği tarafından tertip edilen bayramlaşma merasimine katıldı.

Kayseri Valiliği önünde gerçekleşen merasime Lider Büyükkılıç’ın yanı sıra, Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, evvelki periyot Ulusal Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, milletvekilleri, ilçe belediye liderleri, vilayet protokolü, şehit yakınları ve gaziler katıldı.

Başkan Büyükkılıç, burada yaptığı konuşmada, “Bayramınızı tebrik ediyorum. Sıhhat ve huzur içerisinde daha kaç bayramlara diye dua ve temennide bulunuyor, hepinize sevgiler, hürmetler sunuyorum” dedi.

BÜYÜKKILIÇ, ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERLE BAYRAMLAŞTI

Ayrıca Kurban Bayramı hasebiyle, Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç ve protokol, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi ile Muharip Gaziler Derneği Kayseri Şubesi’ni ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti. Büyükkılıç, protokol ile birlikte Vilayet Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek, işçinin ve kahraman Mehmetçiklerin bayramını da kutlarken, protokol, Vilayet Emniyet Müdürlüğü’nü de ziyaret ederek, gece gündüz demeden fedakârca çalışan kolluk kuvvetlerinin bayramlarını tebrik etti.

PROTOKOLDEN HUZUREVİ’NE BAYRAM ZİYARETİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, protokol ile birlikte huzurevindeki yaşlı çınarların Ramazan Bayramı’nı kutlayarak huzurevi sakinlerine çiçek armağan edip, gönüllerini aldı. Vilayet protokolü, Hacı Rukiye Gazioğlu Huzurevi’nde tek tek sohbet ederek, ulu çınarların bayramlarını tebrik ettiler. Ziyaretten ve bayramlaşma programından ötürü yaşadıkları memnuniyet ile sevinçleri gözlerinden okunan huzurevi sakinleri de protokole teşekkür ve dua ettiler.

Başkan Büyükkılıç, burada yaptığı konuşmada, “Değerli konuklarımızı, buradaki büyüklerimizin, dua kaynaklarımızın bayramlarını tebrik ediyorum. Huzur ve sıhhat içerisinde birçok bayramlara diye dua ve temennide bulunuyorum” derken, Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki de, “Sizler bizim büyüklerimizsiniz. Gerçekten Memduh liderimizin dediği üzere dua aşılarımızsınız. Sizin duanız olmazsa olmaAz zaten” diye konuştu. Lider Büyükkılıç’ın yer aldığı protokol, AK Parti Vilayet Lideri Fatih Üzüm konut sahipliğinde Vilayet Başkanlığı’nda düzenlenen programda, parti teşkilatıyla da bayramlaştı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir