Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Kayseri OSB İtfaiyesi’nden ANDA’ya eğitim

Kayseri OSB İtfaiyesi’nden ANDA’ya eğitim

ateshaber ateshaber -
27 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Yapılan eğitim çalışmasına ait açıklamada bulunan Kayseri OSB Lideri Mehmet Yalçın, “Kayseri OSB İtfaiyemiz, Kayseri OSB sonları içinde faaliyetlerini yürüten sanayicilerimize hizmet sunmaktadır. Meydana gelen her türlü yangın ve olumsuz duruma kısa müddette müdahale etme kapasitesine sahip olan itfaiyemiz, bilgi ve deneyimini de paylaşmaktadır. Bu kapsamda işbirliği çalışmaları yapılmakta ve eğitim faaliyetlerine ehemmiyet verilmektedir” dedi.

Merkezi Ankara’da olan Türkiye’de toplam 40 resmi temsilciliği bulunan ANDA Kardeşe Vefa Derneği ile eğitim konusunda işbirliği yapıldığını aktaran Lider Yalçın, “Toplum faydasını gözeterek Kayseri OSB İtfaiye Müdürlüğü bünyesinde STK’lara tam dayanak vermeye devam ediyoruz. Bu hedefle ANDA Kardeşe Vefa Derneği Kayseri temsilciliğinden 29 kişinin iştiraki ile Haziran ayı başında 3 gün süren 20 saatlik ‘Acil Durum Takım Eğitimi’ gerçekleştirilmiş ve sertifikaları verilmiştir.” diye konuştu.

Başkan Yalçın, STK’lara yönelik işbirliği ve eğitim çalışmalarının sürdürüleceğini bunun yanı sıra öbür itfaiye teşkilatları ile yapılan ortak tatbikat ve çalışmaların da aralıksız devam edeceğini kelamlarına ekledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir