Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. Kayseri Kocasinan’dan gayrimenkul satışı

Kayseri Kocasinan’dan gayrimenkul satışı

ateshaber ateshaber -
27 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, başkanlığında Kocasinan Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen ihaleye yatırımcılar büyük ilgi gösterdi. Kocasinan’a yatırım yapan herkesin çıkarlı çıktığını belirten Lider Çolakbayrakdar, hizmetlerle ilçe sakinlerinin refah seviyesinin ve hayat kalitesinin daha da artırılması için uğraş ettiklerini söyledi.

Açık ve kapalı teklif metodu ihale ile satışa sunulan taşınmazlardan Erkilet Generalemir, Ertuğrulgazi, Erkilet Zade, Beyazşehir ve Şeker Mahallesi’nde bulunan villa ve konut yerlerinden 15 tanesi alıcı buldu. Erkilet Generalemir, Ertuğrulgazi, Saraybosna, Osmangazi Mahallesi’nde bulunan 3’er adet villa ve konut yeri ise iki hafta müddetle pazarlığa bırakıldı.

İlçede büyük bir değişim ve gelişim yaşandığına dikkat çeken Lider Çolakbayrakdar, Kocasinan’a yatırım yapan herkesin çıkarlı çıktığını tabir etti. nYapılan yatırımlarla Kocasinan’ın cazibesini, imajını ve itibarını artırmaya yönelik birçok değerli projeyi hayata geçirdiklerini belirten Lider Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak vatandaşın huzurunu ve refah düzeyini yükseltmek için çalıştıklarını vurgulayarak; “Bölgemizin ve kentimizin kalkınması, Kocasinan’ımızın daha da güzelleşmesi için uğraş gösteriyoruz. İhalelerden elde ettiğimiz gelir Kocasinan sakinlerinin ömür kalitesinin artmasına vesile olacaktır. Hem Kocasinan sakinlerine hem de taşınmazı alan vatandaşlarımıza şimdiden iyi uğurlu olsun diyorum” halinde konuştu.

Kocasinan Belediyesi, ihalelerde toplam 70 Milyon 450 bin Türk Lirası gelir elde etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir