Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Kayseri Kocasinan’da ‘çözüm’ toplantısı

Kayseri Kocasinan’da ‘çözüm’ toplantısı

ateshaber ateshaber -
31 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Tahlil Merkezi’nin süratli tahlil anlayışıyla vatandaşlardan gelen istek ve şikayetlere yönelik kayıtlar oluşturduğunu söz eden Kayseri’nin Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, merkezin vatandaş ile belediye lideri ortasında bir irtibat kanalı olduğunu söyledi.

Belediye hizmet binasında lider yardımcılarıyla ve ilgili işçiyle istişare toplantısı yapan Lider Çolakbayrakdar, Tahlil Merkezi’ni daha da güzelleştirmek için çalışmaların devam ettiğini vurguladı. Tahlil Merkezi’nin vatandaş ile belediye lideri ortasında bir irtibat kanalı olduğunu belirten Lider Çolakbayrakdar; “Kocasinan Belediyesi Basın Yayın ve Halkla Bağlar Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Tahlil Merkezi ile ilgili vatandaşımıza daha süratli ve daha kaliteli hizmet ulaştırmak ve vatandaşımızın beklentisini anında çözebilmek ismine çalışmalarımız aralıksız sürüyor.

Merkez ile 2016 yılından beri bu vakte kadar yapmış olduğumuz çalışmaların her kademesinde uygunlaştırma, yenileştirme ve daha operasyon gücümüzü artıracak biçimde bilgi süreç tarafını tebrik ediyoruz. Saha çalışanlarına fazla çalışma olsa da vatandaşımızın yüzü gülüyor, onların beklentileri karşılanıyor. Burada değerli olan vatandaşlarımızın beklentilerini çözebilmektir. Tahlil Merkezi, vatandaşımızın taleplerinin alındığı bir irtibat kanalıdır. Vatandaş ile belediye lideri ortasında bir bağlantıdır. Bizim açımızdan da vatandaşın yaşadığı mahalle ve sokakla ilgili nasıl bir beklentisi olduğunu görmek açısından bir bakışı oluşturuyor. Bu noktada daha faal formda vatandaşın ayağına hizmet götürmek ismine çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Yaptığımız hizmet, Eşref-i Mahluk olan insan için yapılıyor” tabirlerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, “’Halka hizmeti Hakka hizmet’ olarak gören belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” diyerek kelamlarını noktaladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir