Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Kayseri Kocasinan’da asfalt mesaisi

Kayseri Kocasinan’da asfalt mesaisi

ateshaber ateshaber -
32 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşların taleplerini ve beklentilerini en süratli bir formda yerine getirmeye devam ettiklerini söyledi.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı grupların farklı mahallelerde eşzamanlı olarak çalışmaya devam ettiğine dikkat çeken Lider Çolakbayrakdar; “Erkilet Osmangazi Mahalle’mizde çalışmalarımız ağır bir biçimde devam ediyor. Geçtiğimiz yıllardaki üzere bu yılda döneme çok süratli başladık. İnşallah bütün hemşehrilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak biçimde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu bölgede yeni yapılan konutların etraf düzenlemesini ve yollarını yapıyoruz. Eşzamanlı olarak altyapı çalışmalarıyla birlikte asfalt çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Kocasinan’ın her bir bölgesinde buradaki üzere ağır halde sergilediğimiz performansımızı başka mahallelerimizde de devam ettiriyoruz. Çalışmalar sonunda mahallemiz, Kayseri’ye ve Kocasinan’a yakışır bir hale gelecek. İlçemizde ulaşımın kalitesini, konforunu ve güvenliğini artırarak yüksek standartlarda yol ve kaldırımları hizmete sunmak için çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” tabirlerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, kelamlarını “Bütün uğraşımız vatandaşlarımıza daha rahat ve daha konforlu bir Kocasinan sunmak içindir” diye noktaladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir