Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Kayseri Hacılar Kurban Bayramı’na hazır

Kayseri Hacılar Kurban Bayramı’na hazır

ateshaber ateshaber -
25 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Hacılar Belediyesi olarak, ilçede meselesiz bir bayram yaşanması için tüm hazırlıkların yapıldığını söz eden Lider Özdoğan, Kurban Bayramı’nda mezar ziyaretlerini yapmak isteyen vatandaşlar için ilçe mezarlığında etraf düzenleme ve paklık çalışmalarının da yapıldığını söyledi.

Başkan Özdoğan, “Özellikle şubat ayı prestiji ile çok önemli sayıda ilçemiz sakinlerinin arttığını biliyoruz. Zelzele sonrası baharı beklemeden, yazı beklemeden buraya taşınan vatandaşlarımız bu hoş ilçede ömürlerine devam ediyorlar. Hasebiyle bu bayramda paklık işlerimiz evvelki bayramlarda olduğu üzere en ufak detay bile düşünülerek gerek kurban kesim yerleri gerekse vatandaşlarımızın ahırlarda aldıkları hizmetlerden ötürü besi ahırlarında, çiftliklerde genel paklık başta olmak üzere tüm çalışmalarını yaptılar. Paklık, zabıta ve veteriner hizmetleri bayram boyunca aksamadan devam edecek. Vatandaşlarımız, Fen İşleri Müdürlüğümüzün 442 37 77 numaralı telefonuna kurban bayramı boyunca ulaşabilir” dedi.

Hacılar ilçe bayramlaşma programının bayramın üçüncü günü saat: 14:30’da Hacılar Kafe Restoran’da yapılacağını duyuran Lider Özdoğan, “Programımıza tüm hemşerilerimiz davetlidir. Tüm vatandaşlarımıza sevdikleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu, memnun bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” diyerek kelamlarını tamamladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir