Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Kayseri Büyükşehir Adıyaman’ın yanında

Kayseri Büyükşehir Adıyaman’ın yanında

ateshaber ateshaber -
28 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’yi sarsan zelzelenin tesirlerini azaltmak ve gerçekleşen hasarı en aza indirgemek için özverili teşebbüslerini ve uğraşlarını sürdürüyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi 2023 Yılı Haziran Ayı Meclis Toplantısı, Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç başkanlığında, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Bu kapsamda, sarsıntının yaralarının sarılması ismine Adıyaman Belediyesi’ne hibe formunda yardım edilmesi kararlaştırıldı.

TALEP, OY BİRLİĞİ İLE ONAYLANDI

102 hususun oylandığı 2023 Yılı Haziran Ayı Meclis Toplantısı’nda gündemin 62’nci unsurundaki ‘Adıyaman Belediyesi’nin hizmet ünitelerinin zelzele münasebetiyle hasar gören ofis mobilyası gereksinimlerinin karşılanarak hibe edilmesi talebinin görüşülmesi’ talebi meclis üyelerince oy birliği ile kabul edildi.

BÜYÜKKILIÇ’TAN ZELZELE BÖLGESİNE DAYANAK OLAN ‘KAYSERİ’YE TEŞEKKÜR

Meclis Toplantısı’nda konuşan Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, zelzele münasebetiyle Kayseri’nin, hayırseverler, belediyeler, kurum ve kuruluşları ile Vali Gökmen Çiçek öncülüğünde zelzelenin yaralarını sarmak için takviye olduğunu lisana getirdi. Büyükkılıç, “Deprem bölgesine takviyelerimiz sürüyor. Bugüne kadar verdiğimiz takviyelerden ötürü kentimizin hayırseverlerine, belediyelerimize, kurum ve kuruluşlarının her birine farklı ayrı teşekkür ediyoruz valimiz de başta olmak üzere” diye konuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir