Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri genelinde altyapı hizmetlerini büyük bir titizlikle yürüten Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Yönetimi Genel Müdürlüğü, Türk Standartları Enstitüsü tarafından 15-17 Mayıs 2023 tarihleri ortasında gerçekleştirilen dış tetkik sürecini muvaffakiyetle tamamladı.
BELGE TAKDİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Kalite idare sürecini her basamakta muvaffakiyetle geçerek ‘TS EN ISO 9001 Kalite İdare Sistemi Belgesi’ almaya hak kazanan KASKİ’de, Genel Müdür Doç. Dr. Özgür Özdemir, Türk Standartları Enstitüsü Kayseri Bölge Koordinatörü Ahmedi Mahmut Ulaş, Daire Lideri ve kalite idare çalışanlarının iştirakiyle doküman takdimi gerçekleştirildi.
KASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir, programda yaptığı konuşmasında tüm üniteler ile kent genelinde altyapıyı dünya standartlarında çağdaş bir yapıya kavuşturabilmek için kalitenin olmazsa olmaz bir öge olduğuna dikkat çekerken, uzun bir sürecin akabinde böylesine kıymetli bir belgeyi almaya hak kazandıkları için memnun olduklarını tabir etti.