Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. KASKİ’den Bünyan’a 4 milyon liralık yatırım

KASKİ’den Bünyan’a 4 milyon liralık yatırım

ateshaber ateshaber -
34 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
KASKİ Genel Müdürlüğü, büyükşehirlerin olmazsa olmazı sağlıklı ve kaliteli altyapı için merkez ve ilçelerde faaliyetlerini tüm süratiyle sürdürüyor.

Kent merkezinin yanı sıra tüm ilçelerde yaz aylarının gelmesi ile birlikte çalışmalarını daha da hızlandıran Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Yönetimi Genel Müdürlüğü, tüm ilçelerde revizyona giderek bölge halkına hak ettiği hizmeti ulaştırıyor. Bu kapsamda KASKİ, problemlerinden arındırılmış kaliteli ve sağlıklı altyapı amacıyla Bünyan ilçesinde yerleşim yerlerinin muhtaçlığı olan altyapıyı kaliteli ve güçlü materyaller kullanarak etkin hale getiriyor.

Yapım işi kapsamında türlü mahallelerde Ø200, Ø300, Ø400 mm çapında yeni jenerasyon koruge borular ile toplam 3 bin 300 metre kanalizasyon çizgisi imalatı gerçekleştiriliyor.

“AMACIMIZ MERKEZ VE İLÇELERİMİZE EŞİT HİZMET”

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, mevzu ile ilgili yaptığı açıklamada, kent genelinde altyapı hizmetlerinin titiz bir biçimde yürütüldüğünü belirterek, en yakın ilçe ile en uzak ilçe ortasında bir fark olmadığını, tüm çalışmaların eşit hizmet anlayışı ile sürdürüldüğünü belirtti.

Kayseri’yi geleceğe taşıyabilmek için günübirlik değil uzun soluklu projeler ile bilhassa altyapıda geleceği temel alarak yatırımlar yapmayı planladıklarını belirten Lider Büyükkılıç, kelamlarını şöyle sürdürdü: “Sağlıklı bir kentleşmede altyapıyı yeterli yönetmek çok kıymetlidir. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz değerli yatırımlar ile kentimizin yakaladığı başarılı ivmeye takviye oluyoruz. Tüm uğraşımız; gelecek kuşaklarımıza daha pak bir etraf, sağlıklı ve yaşanabilir bir dünya bırakabilmek. Bu kapsamda KASKİ’miz, Bünyan’da altyapıyı güçlendirecek 4 milyon TL’LİK yatırım yapıyor. KASKİ’miz tarafından Bünyan ilçemizde vatandaşlarımızın gereksinimlerine karşılık verebilmek için türlü bölgelerde kanalizasyon çizgisi imalatı gerçekleştiriliyor. Proje tamamlandığında vatandaşlarımız meselesiz, saat üzere tıkır tıkır işleyen bir altyapıya kavuşacaktır. Rabbim güç kuvvet verdiği sürece birebir azimle, birebir kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. Yapılan çalışmaların Bünyan ilçemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir