KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımları, her yıl olduğu üzere bu Kurban Bayramı öncesinde de köylerdeki belirlenen alanlara kuyular açıyor. Berbat kokuya karşı tedbir almak için İzmit’in tüm köylerinde açılacak kuyularla atıkların sıhhate ve tabiata ziyan vermesinin önüne geçilecek.
Açılan kuyular Kurban Bayramı’nın 2, 3 ve 4’ncü günlerinde yeniden İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kapatılacak. Gruplar, kurban atıklarını açılan kuyulara atarak etrafa ziyan verilmemesi konusunda vatandaşları uyardı.