Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. İtalyan Koyu Mecidiye’ye kazandırıldı

İtalyan Koyu Mecidiye’ye kazandırıldı

ateshaber ateshaber -
26 0

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Mecidiye Köyü Muhtarlığı’naseçildiğimiz günden bu yana halkın faydasına birçok hizmete imza attıklarını kaydeden Mecidiye Muhtarı Gökhan Akça, Kale (italyan) koyunun Mecidiye’ye kazandırılmasını da sağladıklarını söyledi.

Muhtar Akça, çalışmalarını gün ve vakit gözetmeksizin sürdürdüklerini ve tesisin hazır hale getirildiğini belirtti.

Bu dönem, Mecidiye köyünde ikamet eden vatandaşların fiyatsız olarak giriş yapabileceği, vazifeli işçi tarafından denetim edilecek bir düzenleme sağlandığını açıkça duyurdu.

Muhtar Gökhan Akça ayrıyeten, gidiş yollarında önemli bozulmalar olduğunu ve tapu durumlarına nazaran genişleme ve yol bakım çalışmalarının en kısa müddette başlayacağını belirtti. Toplumsal tesislerde çadır ve karavan alanlarının belirlendiğini ve kullanıma hazır hale getirildiğini aktardı.

Muhtar Akça, gölgelikler, giyinme kabinleri, duş ve tuvaletlerin faal hale getirildiğini ve toplumsal tesislerde 7 gün 24 saat vazifeli işçilerin bulunacağını söyledi. Kendilerine dayanak olan Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık başta olmak üzere tüm destekçilere ve kurum amirlerine teşekkür ederken, Mecidiye Muhtarlığı Kale (İtalyan) Koyu Toplumsal Tesisleri’nin tüm vatandaşlara ve halka güzel olmasını diledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir