Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. İnegöl UEDAŞ yeni hizmet binasında

İnegöl UEDAŞ yeni hizmet binasında

ateshaber ateshaber -
25 0

BURSA (İGFA) – Marmara Bölgesi’nin güneyini kapsayan hizmet alanı içerisinde UEDAŞ, Bursa’nın 300 bin nüfuslu İnegöl ilçesinde açtığı yeni süreç merkeziyle 150 bin aboneye hizmet verecek. Uludağ Güç CEO’su İsmail Ergüneş’in iştirakiyle gerçekleşen açılış merasiminde Bursa Büyükşehir Belediye Lider Vekili Arif Bayrak, İnegöl Kaymakamı Eren Arslan, İnegöl Belediye Lideri Alper Taban’ın yanı sıra protokolden birçok isim yer aldı.

150 BİN ABONEYE HİZMET VERECEK

UEDAŞ’ın İnegöl’deki 150 bin abonesine birebir hizmet verecek işletme müdürlüğünün bugün gerçekleşen açılış merasiminde Uludağ Güç CEO’su İsmail Ergüneş “Güney Marmara Bölgesi’nde 4 ili kapsayan hizmet alanımız içerisinde abonelerimize en aktif irtibatı sunmayı vazife edindik. Birinci günden itibaren de kullanıcılarımıza kesintisiz ve sağlam hizmet sağlamak için son hız çalışıyoruz. Bugün burada açılışını yaptığımız yeni işletmemiz, İnegöl’de 150 bin abonemiz için birebir gayeyle hizmet verecek. Kullanıcılarımızın gereksinimlerine kulak verip bu doğrultuda her vakit memnuniyeti en yüksek düzeyde tutmayı planlıyoruz.” açıklamalarında bulundu.

UEDAŞ Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı ise yaptığı konuşmada, “UEDAŞ olarak Bursa, Balıkesir , Çanakkale ve Yalova’da 3.5 milyon aboneye kesintisiz güç hizmeti sunuyoruz. Bu ağır elektrik şebekesini işletmelerimiz ve burada misyon alan çalışanlarımızla inançta tutuyoruz. Bölgemizde yer alan 12 işletmemizde en kilit noktalardan biri İnegöl diyebiliriz. Nüfus ve endüstrideki hareketlilik , bizlere daha fazla sorumluluk yüklüyor.Bu sorumluluk şuuruyla bölgedeki yatırımlara kıymet veriyor ve müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet sunmayı hedefliyoruz” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir