Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. His Nar moda dünyasında savlı

His Nar moda dünyasında savlı

ateshaber ateshaber -
24 0

İSTANBUL (İGFA) – Fashion Week Turkiye Tertibin düzenlemiş olduğu Haliç Kongre Merkezindeki defile tertibinde birden dikkatleri üzerine çeken His Nar, marka olarak takdir topladı.

Birçok ünlü modacı ile çalıştıktan sonra 4 yıl evvel kendi markasını oluşturmak ismine yola çıkan His Nar, biriktirdiği mesleksel donanımını podyumda 15 modelle sunduğu kreasyonuyla gözler önüne serdi.

Genç modacı His Nar, mesleğinde bayanın kendine olan özgüvenini ve savını gösteren dizaynlar olması için yola çıktım ve aldığım takdirlerle bunu başardığıma inanıyorum tabirinde bulundu.

Gerçekleştirdiği defile sonrası aldığı övgülerle daha büyük adımlar atmak için kolları sıvayan His Nar “Kadın teşebbüsçü olarak yaptığım koleksiyonum ve aldığım takdir, ilgi bana büyük moral oldu ve işimde dahada hırslandım. 10 yıl sonraki His Nar markasını hayal ediyorum, dünya çapında bir modacı olmak için yola çıktım, amacım aşikâr, bu yolda zorluklar olacaktır her başarımdan sonra daha çok artan azmimle yolumda ilerliyorum, kendimle yarışıp maksada ulaşacağım” dedi. Defile içindeki müzikal showlarlada dikkat çekmeyi başaran His Nar, hazırladığı özel tasarım gelinliğiyle de büyük beğeni aldı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir