Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Gölcük’te ortaokullu kızlardan gururlandıran şampiyonluk

Gölcük’te ortaokullu kızlardan gururlandıran şampiyonluk

ateshaber ateshaber -
28 0

KOCAELİ (İGFA) – Gölcük’ün gururu Kavaklı Şehit Adem Başoğlu Ortaokulu Kız Futbol Ekibi, büyük bir muvaffakiyete imza atarak Türkiye şampiyonu oldu.

Kocaeli genelinde düzenlenen ortaokullar ortası “Futbol Yıldızlar Türkiye Birinciliği” final karşılaşmasında, Kavaklı Şehit Adem Başoğlu Ortaokulu, üstün performansıyla İzmir İdeal Ortaokulu’nu mağlup ederek tepeye çıktı. Büyük muvaffakiyet elde eden ekip, şampiyonluk kupasını Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer’in elinden aldı.

GÖLCÜK’ÜN POTANSİYELİNİ ALANA YANSITTILAR

Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, bu büyük muvaffakiyete imza atan ekibi ve teknik sorumlusu Hasan Alemdar’ı tebrik ederek muvaffakiyetler diledi. Lider Sezer, kadronun gösterdiği üstün performansın ve azmin gelecek kuşaklara örnek olacağını belirtti. Grubun elde ettiği zaferin Gölcük’ün spor alanındaki potansiyelini bir sefer daha ortaya koyduğunu vurgulayan Sezer, genç sportmenlerin yeteneklerini geliştirmek için belediye olarak ellerinden gelen takviyesi sağlayacaklarını söyledi.

Kavaklı Şehit Adem Başoğlu Ortaokulu Kız Futbol Grubu’nun şampiyonluğu, hem okulda hem de Gölcük’te gurur ve sevinçle karşılandı. Şampiyonada; İzmir Dava Ortaokulu 2., Van Mustafa Cengiz Ortaokulu 3., İzmir Şehit Uğur Sarıkaya Ortaokulu ise 4. oldu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir