Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. -GDS Mekik sistemi Win Eurasia fuarında göz doldurdu

-GDS Mekik sistemi Win Eurasia fuarında göz doldurdu

ateshaber ateshaber -
29 0

İSTANBUL (İGFA) – Son yıllarda gerçekleştirdiği teknoloji, Ar-Ge, tasarım yatırımları ve sanayi 4.0 tabanlı üretim ile öne çıkan Gökçelik, fuarda GDS depolama sistemleri eserleri ile ilgi odağı olmayı başarıyor. GDS markasıyla fuarda yeni eserlerini tanıtan Gökçelik; standında back to back sistem, AR/RS sistem, hafif yük depo sistemleri ve mobile rack üzere akıllı depo raf sistemi eserlerini sergiledi. Gökçelik’in mekik sistemi fuarda ilgi odağı olmayı başarırken yeni teknolojik eserleri olan taşınabilir depo ve insansız depolama sistemleri de ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı.

Gökçelik yetkilileri radyo frekans denetimi, uzaktan arıza tespiti ve performans izleme, fifo ve lifo projelerine uyumlu, çarpışma önleyici sensör donanımları, lityum iyon pil teknolojisi, 1,5 tona kadar taşıma kapasitesi ve raporlama özelliğine sahip mekik sisteminin profesyonel kullanıcılardan tam not aldığını bildirdi.

“Endüstri gelecekle buluşuyor” mottosuyla, dalında bölgenin en büyük milletlerarası sanayi fuarı olma özelliği taşıyan WIN EURASIA, 7-10 Haziran 2023 tarihleri ortasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 29’uncu kere düzenleniyor. Bugünün ve geleceğin çığır açan trendleri, yeni jenerasyon teknolojiler ve tahlillerin tanıtıldığı fuar, üretici ve satın almacı dal profesyonellerini, Avrasya’nın önder sanayi fuarında dünya pazarları ile buluşturuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir