Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. EY Teşebbüsçü Bayan Önderler Programı 2023 müracaatları açıldı

EY Teşebbüsçü Bayan Önderler Programı 2023 müracaatları açıldı

ateshaber ateshaber -
22 0

İSTANBUL (İGFA) – EY; ülkülerini gerçekleştirmek ve vizyonlarını gerçeğe dönüştürmek isteyen bayan girişimcileri desteklemeye devam ediyor. Türkiye’de yedinci yılına giren EY Teşebbüsçü Bayan Önderler Programı’na müracaatlar, 15 Ağustos 2023’e kadar EY Türkiye web sitesi üzerinden yapılabilecek.

Uluslararası alanda danışmanlık, kontrol, vergi, strateji ve kurumsal finansman hizmetleri sunan EY’ın düzenlediği Teşebbüsçü Bayan Başkanlar Programı 2023 devri müracaatları alınmaya başladı. İşlerini geliştirmeyi ve dünya çapında büyümeyi hedefleyen bayan girişimcileri destekleyen program; iştirakçilerine eğitim, iş geliştirme, mentorluk ve networking (ağ oluşturma) alanlarında takviye sunuyor. EY Türkiye, teşebbüsçü bayanları memleketler arası pazarlarda aktif faaliyet göstermeye ve rekabet etmeye hazırlamayı amaçlayan program kapsamında bugüne kadar toplam 60 bayan girişimciye dayanak verdi.

Bu yıl da EMEIA Bölgesi (Avrupa, Orta Doğu, Hindistan ve Afrika) genelinde düzenlenecek EY Teşebbüsçü Bayan Başkanlar Programı’na katılmak isteyen bayan teşebbüsçüler, müracaatlarını 15 Ağustos 2023 tarihine kadar yapabilecek. Büsbütün fiyatsız olan bu program ile bağımsız bir heyet tarafından seçilecek bayan girişimcilerin, iş dünyasının başarılı başkanlarının bilgi ve tecrübelerinden yaralanabilecekleri bir ağa katılmalarına, şirketlerini ciro ve istihdam manasında büyütmelerine imkân sağlanıyor.

EY Teşebbüsçü Bayan Önderler Programı’nın Türkiye liderliğini yürüten EY Türkiye Vergi Hizmetleri Şirket Ortağı Müge Tan Belviso, program ile ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: “Sürekli dönüşen ve süratle değişen iş dünyası; hayat stilimizi, çalışma biçimlerimizi ve beşerlerle ne halde ilişkide kaldığımızı da değiştirirken karşımıza beklenmedik zorluklar ve fırsatlar çıkarabiliyor. Biz EY olarak; Teşebbüsçü Bayan Önderler Programı ile bu değişim içinde yolunu bulmaya çalışan bayan girişimcilere stratejik mevzularda yeni bir bakış açısı sunarak, potansiyellerinin tamamını ortaya çıkarabilmeleri için çalışıyoruz” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir