Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. Ege Profil dal öncülüğünü sürdürüyor

Ege Profil dal öncülüğünü sürdürüyor

ateshaber ateshaber -
39 0

İZMİR (İGFA) – Teknoloji odaklı dizaynları ve yenilikçi tahlilleri ile dikkat çeken Türkiye’nin profil bölümündeki öncü kuruluşu Ege Profil, bölümdeki 42 yıllık tecrübesi ve son yıllardaki başarılı çalışmalarını, 2 değerli muvaffakiyet ile taçlandırdı. Memleketler arası marka kıymetlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından Türkiye’nin en pahalı ve en güçlü markalarının sıralandığı Turkey 100 sıralamasına giren Ege Profil, listede bölümdeki tek marka olarak yer aldı.

İstanbul Kimyevi Unsurlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (IKMIB)’nin kimya kesiminde en fazla ihracat yapan şirketlerini açıkladığı “İhracatın Yıldızları” listesine de ismini yazdıran marka; “İhracatın Yıldızları 2022” sıralamasında, İnşaat Plastikleri İhracatı Kategorisi’nde 2. oldu.

“Ödüller her vakit motivasyonumuzu ve çalışma ivmemizi artırıyor”

Sektörel manada iki büyük muvaffakiyete imza atmaktan son derece gururlu olduklarını söz eden Ege Profil CEO’su Alp GÜNVARAN; “Ege Profil olarak, milletlerarası marka kıymetlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından açıklanan Türkiye’nin en kıymetli ve en güçlü markaları listesinde birinci sefer yer aldık. Listede kesimdeki tek marka olmak bizim için başka bir gurur sebebi. Bununla birlikte en ehemmiyet verdiğimiz mevzular ortasında olan ihracat alanında da İKMİB tarafından açıklanan listede 2. sırada yer alarak Türkiye’yi ihracatta başkan bir marka olarak Dünya’da temsil etmenin memnunluğunu yaşıyoruz. Mükafatlar, motivasyonumuzu ve hasebiyle çalışma ivmemizi artırıyor. Daldaki 42 yıllık deneyimimizden aldığımız güçle yurt içi ve yurt dışında değerli yatırımlara imza atmaya devam edeceğiz. Ödüllerdeki tüm emekleri için arkadaşlarımı kutluyorum” formunda konuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir