Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. CW Enerji’ye Fon Yöneticilerinden Ziyaret

CW Enerji’ye Fon Yöneticilerinden Ziyaret

ateshaber ateshaber -
17 0

ANTALYA (İGFA) – Ürettiği güneş panelleri ile yurt içi ve yurt dışında yeşil güce dayanakta bulunan CW Enerji’ye profesyonel yatırım danışmanlığı yapan şirket yöneticileri ziyarette bulundu. CW Güç İdare Şurası Lideri Tarık Sarvan’ın konut sahipliğinde gerçekleşen ziyarette fon yöneticileri üretim bandını ve üretilen güneş panellerini ayrıntılı görme fırsatı buldu.

Yakından incelediler

Ziyaret konusunda açıklamada bulunan CW Güç İdare Konseyi Lideri Tarık Sarvan, “CW Güç her geçen gün büyüyen ve gelişen bir yapıya sahip. 2023 yılı itibariyle yatırımlarımıza sürat verdik. Halka arz öncesinde izahnamede yer verdiğimiz projelerimizi, yatırımlarımızı hayata geçirmeye başladık. Değerli fon yöneticisi konuklarımız şirketimize ziyarette bulundular. Fabrikamızın üretim ve idari kısımlarını yakından inceleme fırsatı buldular. Fabrika alanımızın dışarısını gezerek imaline başlayan yatırımlarımızı yerinde incelediler” dedi.

Daha yaşanabilir bir gelecek için güneşten elektrik

Fotovoltaik kesiminin 21. yüzyılda önünün açık olduğunu kaydeden CW Güç İdare Konseyi Lideri Tarık Sarvan, “Güneş gücünden elektrik üretmek kısa müddette kendini amorti eden bir yatırım. Güneş gücünü yalnızca yatırım olarak görmemek gerekir. Güneş gücünden üretilen elektrik gücü ile karbon salımının önüne geçilmektedir. Gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için güneş gücüne daha fazla ehemmiyet verilmelidir” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir