Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. Bursa’da ‘Endüstri 4.0 Uygulamaları’ anlatılacak

Bursa’da ‘Endüstri 4.0 Uygulamaları’ anlatılacak

ateshaber ateshaber -
29 0

BURSA (İGFA) – İletişim Yazılım, yeni teknolojilerin üretim süreçlerinde nasıl uygulandığı ve fabrikaların dijital dönüşümü nasıl yönettiğini incelemek üzere, “Geleceğin Fabrikalarında Dijital Teknolojiler ve Sanayi 4.0 Uygulamaları” başlıklı aktifliğini, 7 Haziran 2023 Çarşamba günü, Almira Otel de saat 12.30 la 17.30 saatleri ortasında gerçekleştirecek.

Etkinlik boyunca, fabrika idaresi sistemleri (MES) ve iş süreçleri idaresi (BPM) üzere temel hususlar ele alınacak. Sanayi önderlerinin, tecrübelerini paylaşacakları oturumlarda, iştirakçilere, dijital dönüşümün başarılı bir formda gerçekleştirilmesi için stratejik yaklaşımlar, teknoloji entegrasyonu ve verimlilik artışı üzere hususlarda pratik bilgiler sunulacak.

Konferans iştirakçileri, önde gelen şirketlerin temsilcileri ve bölümdeki başka ilgili paydaşlarla networking fırsatı bulacaklar. Ayrıyeten, Bağlantı Yazılım ın kendi tasarımı olan ve yenilikçi teknolojilerin sergileneceği bir model fabrika da fuar alanı da aktifliğin bir kesimi olacak.

İletişim Yazılım ismine bahisle ilgili bir açıklama yapan İrtibat Yazılım İdare Şurası Lideri Tuncer Hatunoğlu , “Geleceğin fabrikaları dijital dönüşümün getirdiği belirsizliklerle karşı karşıya kalırken, tıpkı vakitte büyük fırsatlar sunmaktadır. Bu konferans, kesim profesyonellerine ve karar vericilere, bu belirsizliklerle başa çıkmak ve fırsatları kıymetlendirmek için gerekli bilgi ve görüşleri sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıyeten, fabrikaların dijital dönüşüm seyahatinde muvaffakiyete ulaşmaları için nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini paylaşarak iştirakçilere ilham vermeyi hedefliyoruz” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir