Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. Borusan limanı, e-imza ile kağıt tüketimini azaltıyor

Borusan limanı, e-imza ile kağıt tüketimini azaltıyor

ateshaber ateshaber -
21 0

BURSA (İGFA) – Borusan Limanı, sürdürülebilirlik amaçları doğrultusunda inovasyonun dönüştürücünü sürdürülebilirlik nosyonuyla birleştirerek dijitalizasyon projelerine bir yenisini daha ekledi. Liman’ın yeni hayata geçirdiği E-İmza uygulaması ile çalışanlar İSG (İş Sıhhati ve Güvenliği) ve insan kaynakları dokümanlarını uygulama üzerinden takip edebiliyor.

Tüm saha ve ofis işçilerinin kullanımına sunulan uygulama sayesinde yıllık kâğıt tüketimini minimuma indirmeyi amaçlarken E-imza uygulaması ile yıllık 60 bin adet kağıt tasarrufu sağlanıyor.

Borusan Limanı’nın sürdürülebilirlik projeleri hakkında yorum yapan Borusan Limanı Genel Müdürü Hamdi Erçelik “Borusan Limanı olarak, projelerimizde her vakit Borusan’ın iklim, insan ve inovasyon odak alanlarını merkezimize alarak çalışmalar yürütüyoruz. Oluşturduğumuz inovatif projeler ile liman hizmetleri kesiminde sürdürülebilirliği desteklerken çalışanlarımız, paydaşlarımız ve toplumumuz için yarar yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

Sürdürülebilirlik konusuna kapsayıcı bir halde yaklaşan Borusan, odak alanları olan iklim, insan ve inovasyon başlıklarında Holding ve Küme şirketleri olarak çalışmalarına devam ederken dünyadan ilham alıp geleceğe ilham veriyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir