Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. AXA Sigorta Marmara acenteleriyle Bursa’da buluştu

AXA Sigorta Marmara acenteleriyle Bursa’da buluştu

ateshaber ateshaber -
23 0

BURSA (İGFA) – Marmara Bölgesi acenteleriyle Sheraton Bursa’da düzenlenen buluşmaya AXA Sigorta’nın tüm İcra Şurası Üyeleri ve bölge grubu de katıldı.

Geniş acente ağı, güçlü bölge tertibi ve sağlam sermaye yapısı ile yoluna devam eden AXA Sigorta’nın Bursa’daki etkinliğinde “Birlikte Daha Güçlüyüz” bildirisi öne çıktı.

Sigortacılığın tecrübe isteyen prestijli bir meslek olduğunun altını çizen AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, AXA Sigorta olarak işlerini yalnızca sigorta satmak olarak görmediklerini belirterek, “İnsanlığın gelişmesi ismine beşerler için kıymetli olanı korumak’ marka maksadımız doğrultusunda müşterilerimizin sadece canlarını ve mal varlıklarını değil, tıpkı vakitte sevdiklerini, hayallerini ve geleceklerini de muhtemel risklere karşı müdafaa altına almayı hedefliyoruz. Bunu da sürdürülebilir kılmaya çalışıyoruz. 2018 yılında başlattığımız tutkulu büyüme seyahatimizde bugün geldiğimiz noktada amacımız 1+1’i 3 yapmak. Bunu da birlikte başarabileceğimize olan inancımız tam” diye konuştu.

Satın alma sonrası satış kanalları acente yapısı ilgili bilgi veren AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Lideri ve İcra Heyeti Üyesi Firuzan İşcan ise,AXA Sigorta olarak, bölümde kendilerini ayrıştıran en büyük özelliklerinin güçlü bölge teşkilatlanması ile acentelerle daima temas halinde olmaları olduğunu kaydetti. İşcan, gelişen acente ağının kendilerine katacağı güçle Sürdürülebilir Gelişim ve Büyüme amacı için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir