Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Tatilde OEDAŞ planlı kesinti yapmayacak

Tatilde OEDAŞ planlı kesinti yapmayacak

ateshaber ateshaber -
28 0

ESKİŞEHİR (İGFA) – Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak’ta elektrik dağıtım hizmeti veren Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ (OEDAŞ), idari müsaadeyle birlikte dokuz gün olan Kurban Bayramı tatili boyunca inançlı ve sürdürülebilir güç arzı sağlamak için gerekli önlemleri aldı. Buna nazaran 24 Haziran Cumartesi gününden başlamak üzere bayram tatili boyuncahiçbir planlı kesinti yapılmayacak.

OEDAŞ, muhtemel arıza ve kesintiler için ise hem merkezde hem de alanda hazırlıklarını tamamladı. Yaşanabilecek arıza ve kesintiler, OEDAŞ’ın teknolojik yatırımları sayesinde ana denetim merkezinde anında tespit edilecek ve uzaktan denetim sağlanacak. Yerinde müdahale gereken durumlar için de hizmet verilen beş vilayetteki toplam 295 kişilik, 140 arıza bakım ve tamir grubu en kısa müddette çalışma yapacak.

7 gün 24 saat hizmet veren ‘ALO 186 OEDAŞ Tahlil Merkezi’ni arayıp bilgi güncellemesi yapan tüketiciler her vakit olduğu üzere KurbanBayramı’nda da SMS bildirimi alabilecek. Tüketiciler ayrıyeten ‘OEDAŞ 186’ taşınabilir uygulaması üzerinden arıza bildiriminde bulunabilecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir