Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. iPhone 15, yeni renk seçenekleriyle birlikte geliyor!

iPhone 15, yeni renk seçenekleriyle birlikte geliyor!

ateshaber ateshaber -
30 0

Apple’ın kısa bir süre sonra tanıtması beklenen iPhone 15 modeli hakkında yeni detaylar aktarılmaya devam ediyor. Sızdırılan yeni bilgilere göre benzersiz renk seçenekleriyle birlikte karşımıza çıkacak model, Apple’ın görsel çeşitliliğini zenginleştirecek gibi görünüyor. İşte detaylar

İki yeni renk seçeneği gündemde

Sızdırılan bilgilere göre iPhone 15, turkuaz ve koyu kırmızı renk seçenekleriyle birlikte gelecek. Yeni model ile birlikte geliştirilmesi beklenen görsel zenginliğin, bu iki renk seçeneğiyle birlikte destekleneceği bekleniyor. Koyu kırmızı renk seçeneğinin yalnızca Pro modeli için tercih edilebilir olacağı, Turkuaz seçeneğinin ise tüm iPhone 15 modellerinde sunulacağı, aktarılan bilgiler arasında.

Apple’ın  A16 Bionic işlemcisi ile birlikte piyasaya sürülmesi beklenen iPhone 15 modelinin fiyatlarının iPhone 14 serisine oldukça yakın olması bekleniyor. Bu beklenti, teknoloji dünyasını yeni modelin teknik anlamda büyük bir yenilik getirmeyeceği düşüncesine sevk ediyor. Şu ana dek sızdırılan bilgiler ışığında Apple’ın, iPhone 15 serisinde işlemci ve kamera tarafında getirdiği yeniliklerle birlikte görsel anlamda bazı değişikliklere gidebileceğini söyleyebiliriz.

Peki, sizler sızdırılan bu bilgiler hakkında neler düşünüyorsunuz? Apple’ın daha önce hiç kullanmaması sebebiyle dikkat çekici bulunan yeni turkuaz renk seçeneğini beğendiniz mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir